Stażysta w Dziale Wsparcia Technicznego IT

Stanowisko:
Miejsce:
Kraków
Zadania na stanowisku:

  • udział w aktualnie realizowanych projektach informatycznych;
  • administrowanie aplikacjami wewnętrznymi i infrastrukturą teleinformatyczną;
  • administrowanie infrastruktura wirtualną (VMware) oraz bazodanową (Oracle);
  • praca w ramach I/II linii wsparcia technicznego.
Wymagania:
  • studenci min. III roku kierunków informatycznych lub pokrewnych;
  • znajomość systemów operacyjnych Windows Server/Linux;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodne czytanie dokumentacji technicznej;
  • dobra organizacja pracy, umiejętność radzenia sobie ze stresem
  • mile widziana wiedza z zakresu elektroniki cyfrowej.
Oferujemy:
  • płatny staż w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • czas trwania stażu oraz wymiar godzinowy dostosowany do indywidualnych możliwości;
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego w IT w ramach wielu technologii informatycznych (Oracle, VMware, Exchange, Active Directory, Tivoli TSM) oraz infrastruktury czołowych światowych producentów (IBM/Lenovo, Cisco, Brocade);
  • możliwość dalszej współpracy po zakończeniu stażu.
Informacje dodatkowe:

Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy kierować klikając Aplikuj.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.
Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

Formularz:

Odpowiedź na ofertę pracy

limit rozmiaru dla każdego pliku to 100 MB
captcha
Przeładuj
Wysyłając ten formularz, akceptujesz naszą Politykę prywatności.

Kontakt

Tel.: +48 (12) 646 98 00

Fax: +48 (12) 646 98 02

BLOG:  Bajtemwpalete

Aktualności i wiedza:

Szczegóły kontaktu...