Programista PL/SQL

Stanowisko:
Miejsce:
Kraków, małopolskie
Zadania na stanowisku:
  • analiza wymagań, projektowanie oraz rozwój aplikacji bazodanowych
  • optymalizacja wydajności procesów, zapytań i procedur PL/SQL
  • zapewnienie wysokiej jakości dostarczanych rozwiązań
Wymagania:
  • dobra umiejętność programowania w języku Oracle PL/SQL
  • dobra znajomość zagadnień relacyjnych baz danych
  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne lub udokumentowany staż zawodowy
  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
  • dobra organizacja pracy własnej i odpowiedzialność
Mile widziane:
  • znajomość języka Java
  • doświadczenie w tworzeniu oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca swobodnie czytać dokumentację techniczną
Formularz:

ODPOWIEDŹ NA OFERTĘ PRACY
Dołącz plik...

Kontakt

Tel.: +48 (12) 646 98 00

Fax: +48 (12) 646 98 02

BLOG:  Bajtemwpalete

Aktualności i wiedza:

Szczegóły kontaktu...