Manager Zarządzający w kijowskim oddziale polskiej firmy informatycznej

Stanowisko:
Miejsce:
Kijów, Ukraina
Zadania na stanowisku:
  • zarządzanie firmą poprzez realizowanie strategii i założonych celów biznesowych,
  • nadzór nad pracą podległego zespołu
  • udział w planowaniu budżetu i prowadzenie firmy w ustalonych finansowych ramach
  • tworzenie i optymalizacja procesów mających na celu zwiększenie efektywności biznesowej
  • odpowiedzialność za politykę personalną firmy,
  • odpowiedzialność za środowisko pracy, w tym dobrą atmosferę wśród pracowników i ich satysfakcję,
  • udział w procesach marketingowych i sprzedażowych
  • współpraca z kluczowymi klientami
Wymagania:
  • biegła znajomości języka rosyjskiego (mile widziana znajomość języka ukraińskiego i angielskiego)
  • gotowość do pracy w Kijowie
  • gotowość do podróżowania po rynkach krajów rosyjskojęzycznych
  • podstawową znajomość realiów prowadzenia biznesu na rynku Ukraińskim
  • umiejętności podejmowania decyzji i ich realizacji oraz oceny efektów,
  • umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne i interpersonalne
  • dobrej organizacja pracy własnej i zespołu,
  • motywacji do poszerzania wiedzy i kompetencji zawodowych
Oferujemy:
  • umowę o pracę lub inną dogodną formę współpracy (do negocjacji) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, stale rozwijającej się od wielu lat, z silną i znaną marką,
  • wynagrodzenie adekwatne do odpowiedzialności i osiągnięć,
  • realny wpływ na politykę i strategię firmy,
  • ciekawe i ambitne wyzwania zawodowe w firmie zorientowanej na rozwój i sukces,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • mieszkanie w atrakcyjnej części Kijowa
Mile widziane:
  • doświadczenie na stanowiskach kierowniczych,
  • doświadczenie w działalności na rynkach rosyjskojęzycznych
  • doświadczenie / wykształcenie w branży IT
  • znajomość języków ukraińskiego i angielskiego

Wypełnij aplikację

Kontakt

Tel.: +48 (12) 646 98 00

Fax: +48 (12) 646 98 02

BLOG:  Bajtemwpalete

Aktualności i wiedza:

Szczegóły kontaktu...