Specjalista lub Specjalistka ds. logistyki z j. niemieckim

Stanowisko:
Specjalista lub Specjalistka ds. logistyki z jęz. niemieckim
Miejsce:
Kraków, małopolskie
Zadania na stanowisku:

Udział w projektach informatycznych w obszarze zarządzania procesami produkcji i zarządzania łańcuchem dostaw. Nadzorowanie poprawności funkcjonowania oprogramowania i urządzeń współpracujących oraz wsparcie użytkowników.

Wymagania:
  • znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie we wdrażaniu lub obsłudze systemów informatycznych wspomagających zarządzanie logistyką
  • oświadczenie z zakresu automatyzacji procesów logistycznych
Oferujemy:
  • formę zatrudnienia dostosowaną do Twoich potrzeb
  • niekorporacyjną atmosferę i warunki pracy
  • niezbędne szkolenia oraz dużą swobodę w samodoskonaleniu
  • udział w ciekawych projektach wdrożeniowych naszych systemów logistycznych
  • dofinansowanie do systemu kafeteryjnego (prywatna opieka medyczna, polisa na życie, Multisport)
  • spotkania/wyjazdy integracyjne
  • imprezy rodzinne
  • kameralne przestrzenie biurowe

Wypełnij aplikację

Kontakt

Tel.: +48 (12) 646 98 00

Fax: +48 (12) 646 98 02

BLOG:  Bajtemwpalete

Aktualności i wiedza:

Szczegóły kontaktu...