Rozwiązania Innowacyjne Dla logistyki 2005

Rozwiązania Innowacyjne Dla logistyki 2005

W dniu 9 grudnia 2005 roku w Warszawie, podczas corocznej gali "Operator Logistyczny" organizowanej przez czasopismo Eurologistics oraz Data Group Consulting, Quantum software zostało uhonorowane wyróżnieniem w kategorii "Rozwiązania Innowacyjne dla Logistyki".

Kapituła Konkursu przyznała Quantum wyróżnienie za "zaawansowany mechanizm rozliczania kosztów w systemie zarządzania transportem QGUAR TMS oraz jego elastyczną konfigurację". Wyróżnienie to odbieramy jako potwierdzenie słuszności kierunku, w jakim rozwijane są nasze produkty.

Kompleksowe wspomaganie procesów logistycznych przez system QGUAR, z uwzględnieniem coraz szerszego zakresu czynników jakie wpływają na optymalizację tych procesów, to standardowy kierunek rozwoju Quantum. Zastosowane w systemie QGUAR TMS innowacyjne rozwiązanie wspomagające rozliczanie kosztów, to tylko jeden z zaawansowanych mechanizmów jakie oferują nasze systemy.

Nagrodzony mechanizm trafia idealnie we współczesne potrzeby wielu firm z branży TLS, umożliwiając im zdefiniowanie w systemie uzgodnionych wcześniej z klientem dowolnych metod wzajemnych rozliczeń. Otrzymane wyróżnienie traktujemy jako swoistego rodzaju nagrodę za dotychczasową pracę oraz zachętę do dalszej innowacyjności, z korzyścią dla naszych obecnych i przyszłych klientów.

rozw innowacyjne 2005

Kontakt

Tel.: +48 (12) 646 98 00

Fax: +48 (12) 646 98 02

BLOG:  Bajtemwpalete


Aktualności i wiedza:
       


Szczegóły kontaktu...