Produkt Innowacyjny dla Logistyki 2009

Produkt Innowacyjny dla Logistyki 2009

4 grudnia 2009 roku w ramach corocznego konkursu „Operator Logistyczny Roku” Quantum software wspólnie z firmą Ceramika Tubądzin zostały uhonorowane godłem „Produkt innowacyjny dla logistyki”. Nagroda ta została przyznana za wdrożenie przez Quantum w firmie Ceramika Tubądzin „Kompletacji falowej” czyli innowacyjnego modelu zbiórki towarów.

Wspólna praca Quantum oraz naszego Klienta pozwala obecnie na zarządzanie kompletacją i wysyłką ogromnej ilości towaru przy ograniczonej ilości miejsc kompletacyjnych została oceniona bardzo wysoko przez Jury konkursu.

Wdrożone rozwiązanie oprócz samego udoskonalenia procesów logistycznych pozwala również na znaczące ograniczenie potrzebnej do pracy powierzchni magazynowej. Na uwagę zasługuje również fakt, że nagrodzona innowacja to efekt wspólnych pomysłów i pracy Quantum oraz Ceramiki Tubądzin, co doskonale obrazuje jak w dzisiejszych czasach istotna jest ścisła współpraca dostawcy rozwiązań z Klientem. Jest również dowodem na to, że partnerskie podejście do wielu realizowanych współcześnie projektów może być źródłem wielu interesujących innowacji przynoszących bardzo wymierne korzyści finansowe.

produkt innowacyjny 2009

Kontakt

Tel.: +48 (12) 646 98 00

Fax: +48 (12) 646 98 02

BLOG:  Bajtemwpalete


Aktualności i wiedza:
       


Szczegóły kontaktu...