Innovator Małopolski 2010

Innovator Małopolski 2010

W dniu 16 listopada 2010 Quantum software otrzymało certyfikat w konkursie Innowator Małopolski 2010, który organizowany jest przez Centrum Transferu Technologii Politechniki Krakowskiej w celu wyłonienia najbardziej  innowacyjnych przedsiębiorstw Małopolski.

Jest nam tym bardziej miło, iż Quantum software starało się o ten tytuł nie tylko dla jednego ze swoich rozwiązań ale za całokształt innowacyjności w  firmie.  W Quantum kreując własną kulturę proinnowacyjności opieramy się na partycypacyjnych modelach współpracy wśród naszych pracowników i promowaniu kreatywności opartej na codziennej twórczości.

To praca bazująca na wiedzy, prowadzeniu działalności badawczo-rozwojowej, podnoszeniu kwalifikacji pracowników i ścisłej współpracy z jednostkami naukowymi, liderami technologii, ale przede wszystkim to współpraca z klientami, którzy są moderatorami współczesnych innowacyjności.

To wyróżnienie chcemy zatem zadedykować naszym Klientom, bez których nasze pomysły nie mogły by zaistnieć w rzeczywistości.

innovator 2010

Kontakt

Tel.: +48 (12) 646 98 00

Fax: +48 (12) 646 98 02

BLOG:  Bajtemwpalete


Aktualności i wiedza:
       


Szczegóły kontaktu...