Logistics Awards Ukraine 2010

Logistics Awards Ukraine 2010

Już po raz drugi Quantum International (spółka zależna Quantum software) zwyciężyło w rankingu „ Logistics Award Ukraine” w kategorii „Najlepsze rozwiązanie IT dla magazynu” organizowanym przez  Ukraińskie Stowarzyszenie Logistyczne (УЛА) we współpracy z Europejskim Stowarzyszeniem Logistycznym (ЕЛА). Uroczyste wręczenie nagród obyło się 8 października 2010 roku w ramach czwartego Międzynarodowego Kongresu Logistycznego. Wyróżnienie w imieniu Quantum International przyjął dyrektor firmy Andrzej Grigoriew.

W rankingu „Logistics Award Ukraine” Quantum International uczestniczy od 2009 roku. W tym roku kategorię „Najlepszy dostawca rozwiązań IT”, w której ostatnio Quantum zwyciężyło, Kapituła podzieliła na kategorie: „Najlepszy dostawca rozwiązań IT w zarządzaniu łańcuchami dostaw” oraz „Najlepsze rozwiązanie IT dla magazynu”. Wg ocen ekspertów oraz jury stworzona lista liderów rynku usług logistycznych Ukrainy to firmy solidne i stabilne, które mimo zawirowań w globalnej gospodarce rozwijają się i osiągają pożądane wyniki finansowe.
Zwycięzcy krajowego rankingu będą uczestniczyć w rankingu europejskim, który będzie organizowany przez Europejskie Stowarzyszenie Logistyczne.

Cieszymy się oraz gratulujemy serdecznie naszym Kolegom.

LAU 2010

Kontakt

Tel.: +48 (12) 646 98 00

Fax: +48 (12) 646 98 02

BLOG:  Bajtemwpalete


Aktualności i wiedza:
       


Szczegóły kontaktu...