Szkolenia – Qguar YMS

szkolenia yms

Czas trwania: 3 dni (3 x 8 godzin).

Forma szkolenia: Prezentacja oraz ćwiczenia z systemem.

Przedmiot szkolenia:
Szkolenie dotyczy systemu Qguar YMS wspomagającego procesy zarządzania pojazdami i osobami przybywającymi na teren przedsiębiorstwa np. w celu załadunku lub wyładunku towaru. Korzystanie z systemu Qguar YMS wspomaga zarządzanie ruchem w obrębie parkingów i placów manewrowych zlokalizowanych na teranie przedsiębiorstwa. Ułatwia on precyzyjne planowanie okien czasowych dla załadunku oraz rozładunku pojazdów i harmonogramowanie ich obsługi, przez co pozwala na optymalne wykorzystanie istniejących zasobów przedsiębiorstwa i minimalizuje niepotrzebne spiętrzenia prac.

Dla kogo:
Szkolenie przeznaczona jest dla osób, które chcą się nauczyć obsługi systemu Qguar YMS od podstaw, w zakresie pozwalającym na obsługę całego systemu. Na przykładowej instalacji systemu Qguar YMS, zaprezentowane zostaną wszystkie najważniejsze możliwości, jakie oferuje ten system. W trakcie szkolenia uczestnicy będą samodzielnie ćwiczyć najważniejsze z poznanych operacji w oparciu o opis ćwiczeń i wskazówki trenerów. Każdy uczestnik tego szkolenia zyskuje wiedzę i umiejętności pozwalające na samodzielną pracę z systemem Qguar YMS.
Szkolenie jest szczególnie polecane osobom starającym się o pracę oraz nowym pracownikom firm, które używają systemu Qguar YMS.

Materiały:

  • Spis tematyki
  • Program szkolenia
  • Rozkład zajęć

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje też:

  • opis ćwiczeń wykonywanych w trakcie szkolenia
  • dokumentację użytkownika systemu Qguar YMS.

Miejsce szkolenia:
Kraków, siedziba firmy Quantum.
Możliwe jest też przeprowadzenie tego szkolenia w lokalizacji dogodnej dla uczestników na indywidualnie ustalonych zasadach.

Termin:
Ustalany jest na bieżąco, na podstawie liczby zgłoszeń i ustaleń z osobami zainteresowanymi.

Koszt:
Oferta przygotowywana indywidualnie.

Kontakt

Tel.: +48 (12) 646 98 00

Fax: +48 (12) 646 98 02

BLOG:  Bajtemwpalete


Aktualności i wiedza:
       


Szczegóły kontaktu...