Qguar IFC – konfigurator interfejsów

IFC – konfigurator interfejsówQguar IFC (Interface Creator) to gotowe do natychmiastowego użycia narzędzie do wymiany danych pomiędzy systemami Qguar a systemami zewnętrznymi. W jego skład wchodzi zestaw komunikatów bazowych (szablony komunikatów) wraz z procedurami i widokami do obsługi tych komunikatów oraz mechanizm umożliwiający tworzenie komunikatów pochodnych. Korzystając z wbudowanych szablonów komunikatów, użytkownik ma możliwość tworzenia nowych, własnych komunikatów pochodnych. Elastyczność i łatwość obsługi tego narzędzia pozwala na budowanie w szybkim czasie efektywnych połączeń pomiędzy systemami Qguar, a innymi systemami.
 
IFC
 

Przykładowe ekrany:

Definicje komunikatów
Konfiguracja komunikatów
Lista zadań eksportowych
Konfiguracja komunikatów

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

Zgody udzielam dobrowolnie i mam prawo udzieloną zgodę cofnąć w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych, ich zmiany, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest spółka Quantum Qguar sp. z o.o. („Quantum”) z siedzibą w Krakowie przy ul. Walerego Sławka 3a, 30-633 Kraków.

Kontakt

Tel.: +48 (12) 646 98 00

Fax: +48 (12) 646 98 02

BLOG:  Bajtemwpalete


Aktualności i wiedza:
       


Szczegóły kontaktu...