Qguar OTM – śledzenie i monitorowanie obiektów

 

OTM – śledzenie i monitorowanie obiektówQguar OTM (Object Tracking & Monitoring) to platforma zarządzania i monitoringu pojazdów (obiektów), które wyposażone zostały w satelitarne lokalizatory pozwalające na odczyt ich pozycji. System wykorzystuje standardowo zaawansowane lokalizatory „Kormoran”, które mogą być montowane na dowolnych pojazdach (wagony, cysterny, kontenery). W przypadku transportu towarów niebezpiecznych użytkownik otrzymuje wraz z systemem wydajne narzędzie do monitorowania transportu ADR. Nowoczesna technologia oraz przyjazny interfejs czyni z systemu bardzo wydajne narzędzie. Gromadzone z lokalizatorów dane oraz zestaw statystyk pozwala na zaawansowaną ocenę ruchu i wykorzystania monitorowanych pojazdów.
 
OTM
 

Przykładowe ekrany:

OTM – mapa
OTM – zestawienie pracy obiektów
OTM – rozłożenie postojów na obszarach
OTM – Przebieg pracy obiektów

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

Zgody udzielam dobrowolnie i mam prawo udzieloną zgodę cofnąć w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych, ich zmiany, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest spółka Quantum Qguar sp. z o.o. („Quantum”) z siedzibą w Krakowie przy ul. Walerego Sławka 3a, 30-633 Kraków.

Kontakt

Tel.: +48 (12) 646 98 00

Fax: +48 (12) 646 98 02

BLOG:  Bajtemwpalete


Aktualności i wiedza:
       


Szczegóły kontaktu...