Qguar SBS – serwer zapasowy

SBS – Standby ServerQguar Standby Server to rozwiązanie, które pozwala na znaczne zwiększenie bezpieczeństwa danych w stosunku do wielu tradycyjnych metod tworzenia kopii. Bazując na mechanizmie Oracle Archivelog, SBS pozwala na cykliczne tworzenie kopii centralnej bazy danych systemu Oracle na dodatkowym, specjalnie do tego celu wydzielonym komputerze. W trakcie pracy każda z operacji w bazie głównej znajduje odbicie w bazie serwera zapasowego. W przypadku awarii dysponujemy więc możliwie najświeższymi danymi i co najważniejsze, w czasie usuwania awarii w obrębie serwera centralnego, jego rolę może pełnić komputer obsługujący Standby Server. Możliwość szybkiego przełączenia maszyny zapasowej w tryb serwera głównego, oznacza bardzo wysoki współczynnik ciągłości pracy.
 
SBS
 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

Zgody udzielam dobrowolnie i mam prawo udzieloną zgodę cofnąć w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych, ich zmiany, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest spółka Quantum Qguar sp. z o.o. („Quantum”) z siedzibą w Krakowie przy ul. Walerego Sławka 3a, 30-633 Kraków.

Kontakt

Tel.: +48 (12) 646 98 00

Fax: +48 (12) 646 98 02

BLOG:  Bajtemwpalete


Aktualności i wiedza:
       


Szczegóły kontaktu...