Qguar TOS – zarządzanie terminalem przeładunkowym

 

Qguar TOS – zarządzanie terminalem przeładunkowymQguar TOS (Terminal Operating System) to narzędzie umożliwiające kompleksowe zarządzanie ruchem towarowym pojazdów na terenie terminala przeładunkowego oraz integrację odbywających się tam procesów logistycznych. Qguar TOS, jako wielofunkcyjny system do szeroko rozumianego zarządzania łańcuchem dostaw, w znacznym stopniu wspomaga zarządzanie towarem, magazynem oraz podwórzem terminala, optymalizuje ruch środków transportu i gości, załadunki oraz wiele innych procesów logistycznych. Zarządzanie towarem możliwe jest dzięki zgromadzeniu w systemie szczegółowych informacji o strukturze magazynowania i składowanym towarze, dzięki czemu możliwa jest systemowa optymalizacja procesów w łańcuchu logistycznym. Zarządzanie terminalem przeładunkowym to bardzo istotny element wpływający na płynność i ciągłość ruchu towarów, sprawną kontrolę kierowców, optymalizację miejsc parkingowych i wielu innych, przy minimalnym udziale człowieka.
tos
 

Przykładowe ekrany:

Załadunek - rozładunek
Wizyta

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

Zgody udzielam dobrowolnie i mam prawo udzieloną zgodę cofnąć w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych, ich zmiany, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest spółka Quantum Qguar sp. z o.o. („Quantum”) z siedzibą w Krakowie przy ul. Walerego Sławka 3a, 30-633 Kraków.

Kontakt

Tel.: +48 (12) 646 98 00

Fax: +48 (12) 646 98 02

BLOG:  Bajtemwpalete


Aktualności i wiedza:
       


Szczegóły kontaktu...